Zwiększ rentowność firmy za sprawą wirtualnym pokojom danych | Ideals data room

virtual data room polska

Rozwój biznesu jest kluczowym celem każdej firmy i możemy to osiągnąć nie tylko dzięki rozwiązaniom produkcyjnym, personalnym i reklamowym, jednak także przy pomocy nowoczesnych technologii, w poniższym merrill. To rozwiązanie zostało obecnie odkryte i aktywnie wykorzystywane przez wiele światowych korporacji, w tym LG, TOYOTA, Raiffeisen BANK, HP, ROTSHILD. Taka innowacja znacznie zwiększa wydajność i rentowność przedsiębiorczości. Wśród centralnych zalet wirtualnej przestrzeni do udostępniania plików są liczne funkcje, które doskonale integrują się z każdym biznesem.

Prosty start

Wielu graczy ma trudności z rozpoczęciem używania nowoczesnego oprogramowania, ponieważ zajmie to dużo czasu. Twórcy danych wzięli to pod spodem uwagę i aby rozpocząć robotę w indywidualnej przestrzeni, nie będą wymagane specjalne umiejętności ani długie szkolenie. Zorganizowany, prosty i intuicyjny interfejs otworzy przed Tobą własne drzwi po 15 minutach rejestracji na koncie użytkownika. Do robocie nie musisz kupować specjalnego ekwipunku – możesz korzystać z wirtualnego pokoju danych z dowolnego komputera osobistego lub urządzenia mobilnego. Takie zwykłe operacje otworzą wszystkie możliwości szybkiego, wygodnego i bezpiecznego korzystania z danych empirycznych.

Swoboda wykorzystywania i bezpieczeństwo

Nawet z dala od miejsca roboty możesz udostępniać pliki swoim podwładnym i partnerom. Każdy autoryzowany konsument systemu otrzymuje taki lub odrębny poziom dostępu, którego przypisanie wydaje się być wykonywane przez kierownika. Każda informacja otrzymuje specjalny znak wodny, który pomaga ustalić tożsamość użytkownika żądającego dostępu i jego poziom. Przed wyświetleniem plików użytkownik musi ukończyć uwierzytelnianie dwuetapowe, a interakcja z dokumentami odbywa się za pośrednictwem specjalnej siatki bezpieczeństwa. Takie podejście zapewnia wszechstronną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do plików. Możesz otworzyć dokument na rzecz określonego adresu IP, ustawić okres dozwolonego przeglądania lub ograniczyć dostęp do pliku nawet po jego pobraniu. Funkcjonalność systemu obsługuje pracę po 12 językach, a także w 25 najpopularniejszych formatach. Ustawienia, filtry, poszukiwanie i natychmiastowy dostęp do wiadomości znacznie przyspieszą proces rozliczania dokumentów. Uwolnisz się od wykonywania rutynowej pracy, a także uzyskasz dostęp służące do wyczerpujących statystyk. Te informacje pozwolą ci śledzić czas, w którym pracownik albo partner pracuje nad danym plikiem. Ogromne korzyści przyniosą również wiadomości statystyczne za miesiąc, kwartał lub pół roku.

Wsparcie techniczne 24/7

Szybki i bezpieczny transfer pracy to podstawowa wartość, której przestrzegają twórcy wirtualnych pomieszczeń danych empirycznych. Korzystając z tego zaawansowanego technologicznie rozwiązania, zyskujesz nie tylko szybki dojście do plików z dowolnego miejsca, ale także kompleksowe porady na wszelkie tematy w ciągu 15 minut. Serwis wsparcia technicznego działa 24 godziny na dobę, bez przerw jak i również weekendów. Możliwe jest również zlecenie pomocy operacyjnej w celu uporządkowania dokumentów, stworzenia indywidualnej wirtualnej przestrzeni. Oceń te korzyści najlepiej w biznesi. W tym celu programiści oferują bezpłatny okres próbny korzystania z , jak otworzy nowe możliwości dla katalogów firmy!

Comments are closed